Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-26, 11:58   #2632
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez decayed Pokaż wiadomość
Za późno. Nałożyłam farbę ale efekt jest załamujący, odrosty są w pięknym kolorze a reszta w ogóle nie zmieniła się po dekoloryzacji. Dam im teraz trochę odpocząć i za tydzień lub dwa zrobię kolejną dekoloryzację, później kąpiel tak jak radziłaś SceneQueene. Dziękuję Ci bardzo za rady!

Znalazłam dwa rodzaje pudru VL : Intense oraz Silver i nie wiem, który wybrać. :C
No widzisz, niestety przewidziałam reakcję włosków na farby. Ja zawsze używałam Intensive, moim zdaniem najlepszy Chociaż one wszystkie są w porządku. Nie ma za co.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
czy ten rozjaśniacz Vincenta będzie odpowiedni do rozjaśniania o 2 tony?
Vincent Ledier FLASH (puder-rozjasniajacy z proteinami-kaszmiru-i-aktywnymi-pigmentami) czy lepiej Intensive albo Silver? docelowy kolor później to rdzawy kasztanowy, taki rudy, miedziany (nie czerwony, nie marchwiowy, nierażący) .
Zależy od tego jakie oxy chcesz dać . No i flash jest zalecany na włosach (wyjściowych) o poziomie od 4 (brązu) do 10 (najjaśniejszego blondu). Myślę jednak, że na oxy 6-9 każde włoski chwyci o te 2 tony.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2013-05-26 o 11:56
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując