Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-10, 12:40   #2559
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
No to zbieram na hakuro. A czy pędzel do różu i bronzera moge użyć ten sam czy to się za bardzo wymiesza? Domyślam się że powinny być osobne...
To nie jest łatwe pytanie, z jednoznaczną odpowiedzią.
Wszystko zależy od tego jak masz zwyczaj je używać.
Np. ja ma osobny pędzel do pudru z drobinkami, osobny do pudru bez drobinek i osobny do skrobi na filtry, ale do pudru brązującego i do różu mam jeden. Wcale mi to nie przeszkadza, bo: 1) rzadko używam obu tych kosmetyków na raz, 2) nawet jeśli, to mój róż jest bardzo transparentny, a pędzel dobrej jakości i doskonale się wytrzepuje 3) mój bronzer i tak zawiera różowe pola więc ta odrobina dobrze strzepanego różu z pudrem brązującym mu nie zaszkodzi (i odwrotnie).
Natomiast do matowego bronzera, stricte konturującego mam pędzel osobny, bo ten musi być precyzyjny i z niezbyt długim włosiem, stosunkowo sztywny jak na pędzel "pudrowy" i dobrze rozcierać małe "plamy" kamuflującego kontury koloru (mówię tu wyłącznie o tym, co ja mam do zakonturowania - każdy ma inny kształt twarzy i inne mankamenty do zacieniowania, więc nie jest to "ogólnie obowiązująca prawda objawiona").
Tak, że na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sama.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2015-02-10 o 13:45
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując