Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-04, 18:41   #2613
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Zamawiam lakiery na ali od listopada i juz się tyle razy nacielam i nadenerwowalam ze wole zapytać o konkretny kolor. Miałam po kilka lakierów różnych marek i każdy byl inny jeśli chodzi o gęstość i krycie wiec wydaje mi się ze kolor nie ma wielkiego znaczenia chociaż dobrej jakości czarny to faktycznie prawie że rzadkość.
Wszystkie lakiery które kupowalam na ali były "polecane" wiec pewnie każdy ma jakieś inne oczekiwania względem lakieru. Niby te parę złotych to nie majątek i można zaryzykować ale już nie mam nerwów do testowania po tym jak ostatnio pozbyłam się wszystkich lakierów z ali, dlatego pytałam o konkretny lakier, który przyjdzie w miarę szybko a nie po 3 msc. Ale dość już off top'a.

akakowalska daj znać jak poziomowanie i ogólna jakość tego blekitu jak juz użyjesz.
Ja mam błękitny sioux 010, niestety w aplikacji nie widzę zdjęć wiec nie wiem czy o taki chodzi, ale wrzucę zdjęcie siouxa na moich paznokciach. Co do krycia to jest tragiczne, żeby nie było prześwitów nałożyłam 5 (!) warstw, przy kolejnych warstwach słabo się poziomuje, dopiero top to wyrównał.

(Na zdjęciu z matowym topem)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1459791680749.jpg (82,0 KB, 48 załadowań)
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora