Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-08, 22:10   #549
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

5. OST C20 Pure vitamin C serum (30ml) - rewelacja. Pomaga rozjaśniać przebarwienia i dzięki niemu pozbyłam się części przebarwień. Niestety witamina C jest mocno niestabilna. Z czasem serum zaczęło zmieniać barwę i słabiej działać. Chwilowo dam cerze odpocząć, a w tym czasie chyba zamówię drugą buteleczkę
6. Żel pod prysznic Avon Senses Winter Dreamland (500ml) - gęsty, o przyjemnym zapachu, dobrze się pienił. Niska cena zachęciła mnie do zakupu i nie żałuję. Przyjemny produkt.
7. Facelle, płyn do higieny intymnej (300ml) - po raz kolejny w roli delikatnego szamponu. Tani, o przyjaznym dla mojej skóry głowy składzie. Jestem zadowolona.
8. Avon, woda toaletowa Summer White Bright (50ml) - zaskakująco trwała jak na swoją cenę woda o lekkim, kwiatowo-cytrusowym zapachu. Była przy mnie, gdy miałam ochotę odpocząć od ciężkich, zimowych i jesiennych woni. Chętnie wrócę do niej na wiosnę.

W tym miesiącu powinnam zużyć jeszcze żel pod prysznic, dezodorant i balsam do ust. Co do reszty - okaże się w trakcie
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora