Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-16, 10:44   #484
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez amaze Pokaż wiadomość
Nakładam tak, jak napisali na stronie BU: na całe suche włosy przed myciem, zawijam w ręcznik, przez pół godziny robię co innego, później wmasowuję w to szampon (ciągle na sucho, bez wody), dopiero wtedy spłukuję i myję jeszcze raz samym szamponem. Nie nakładam już później odżywki (chociaż normalnie bez oleju zawsze nakładam przy każdym myciu).
Kiedy nie robię maski z oleju i myję normalnie (szampon+odżywka), to próbuję sobie tego użyć już po umyciu, ale nie w same końce, bo mnie to niewiele ratuje, końcówki mam zdrowe, tylko na całe włosy, bo mi to niweluje puszenie. Ale niestety biorę chyba za dużo, albo się to w ogóle nie nadaje do całych włosów, bo jednak sprawiają wrażenie tłustych. Ale jeszcze poćwiczę, może z czasem nauczę się użyć odpowiedniej ilości.

Ale jako maskę, tak jak pisałam u góry, polecam z czystym sumieniem

Zywiezzdroj, olej tamanu oceniam bardzo dobrze. Pachnie specyficznie, ale jest to zapach z rodzaju tych, do których się z czasem przyzwyczajam, za to mój mąż nie cierpi. Rzeczywiście pomaga na trądzik, nie zapchał mnie. Bardzo wydajny. jego gojące właściwości przetestowałam w różnych innych sytuacjach - trudno gojących się rankach, małych stanach zapalnych - rewelacja.
A u mnie monoi niestety nie sprawdzilo sie na wlosach, na poczatku bylo ok, ale potem robily sie coraz bardziej sianowate i wysuszone Stosuje inne oleje i zdecydowanie lepiej sie sprawdzaja. A szkoda, bo lubilam zapach monoi we wlosach
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując