Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-16, 10:57   #485
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
No właśnie też używam minerałków Nie zapycha Cię ta frakcja? Można jej używać codziennie? Co to jest te dry-flo? Jakiś puder? Też dobry do cery trądzikowej? Jakich minerałów używasz? Czy po minerałach już niczym nie matujesz cery?
Frakcja mnie nie zapycha i zdecydowanie używam jej codziennie rano (dla lepszego "poślizgu" do dałam do niej parę kropel wit. E, przy okazji lepiej ją też konserwuje). Dry flo (modyfikowana skrobia kukurydziana) i jedwab w proszku, kupowane na Mazidłach, to rodzaj bezbarwnego lekkobiałego pudru. Wymieszałam na oko 3 części dry i 1 część jedwabiu - matuje fantastycznie. Używam minerałków EDM: podkład formuła matte, a na to puder wykańczający matujący Kaolin powder soft bronze.
Też używam tamanu, dodaję do serum ekspresowego z HA. Jest ok, tylko M. mówi, że pachnę jak zupa jarzynowa
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując