Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 12:32   #496
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
mi olejek starczał na pare miesięcy, jak każdy normalny żel do mycia twarzy o poj 250ml
Cytat:
Napisane przez kael Pokaż wiadomość
aniaa20:
dziwne, bo ja swój pierwszy olejek dostałam pod koniec lipca, minęły prawie 2 miesiące a ja nawet połowy nie zużyłam, mimo że codziennie wieczorem namaczam lekko wacik, daję na to kilka kropel olejku i to starcza na zmycie obu oczu. Później znowu kilka kropel na zwilżone dłonie i myję twarz - w zupełności wystarcza. Ale może to dlatego, że mam zawsze lekki makijaż i nie używam podkładu, a rano przecieram tylko hydrolatem.
Warto może jednak spróbować czy mniejsza ilość niż zwykle nie poradzi sobie przypadkiem równie dobrze jak ta, którą bierzesz do tej pory - może uda się zaoszczędzić
Ufff. to pocieszyłyście mnie. Bo już myslalam że kupiłam jakąś próbkę olejku ktoś go polecał, więc kliknełam i nawet nie patrzyłam jaka jest jego pojemność
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując