Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-18, 16:10   #505
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aniaa20 Pokaż wiadomość
Może tak wysyłają, bo chcą mieć gwarancje, że to do Ciebie dotrze. Z tego co czytała na jakiś forach to z paczkami ekonomicznymi różnie bywa. A to 11zł jak na taką paczkę to nie jest dużo. Ja się cieszę, że nie wysyłają kurierem, bo jak mnie nie ma w domu to mam tylko 5 min na pocztę, a nie muszę jechać całe miasto do stacji kurierskiej.
A co do długości oczekiwania na paczkę to mi specjalnie nie przeszkadza. Minusem jest to, że trzeba wszystko przewidywać, jakie kosmetyki mogą mi się skończyć. Problem pojawia się tylko gdy coś skończy się nagle (jak u mnie z olejkiem myjącym ).
No jesli o mnie chodzi to listy i paczki czy wysłane jako polecone priorytetowe czy zwykle przchodza mniej wiecej w tym samym czasie, no moze jakis dzien, dwa roznicy. To jakas abstrakcja z tym priorytetem, jak to wprowadzali to miala byc zasada ze dochodzi na drugi dzien obowiazkowo ale tak nie jest. Wiec wolalabym zaoszczedzic te pieniadze jak dla mnie wyrzucone w bloto.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Natomiast oleje nie sa najlepsze do ujarzmiania puchu. Jezeli wlosy Ci sie pusza tzn.ze nie sa dostatecznie nawilzone. Ja jeszcze rok temu rowniez bylam posiadaczka przesuszonych wlosow, ktore tylko pod wplywem najmniejszej wilgoci niemilosiernie mnie sie puszyly. Dopiero jak je solidnie nawilzylam to przestaly sie puszyc.

Jak masz problemy z puszeniem to mozesz sobie zrobic zel lniany. Jak dla mnie nie ma nic lepszego. Ja osobiscie nie uzywam go do stylizacji bo nie mam kreconych wlosow,ale uzywam jako cos co nawilzy i wlasnie ujarzmi.
d
Czy moglabys mi powiedziec, jak zrobic ten zel, albo gdzie znajde przepis badz gotow produkt.
Mam STRASZNY problem z puszeniem
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując