Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-13, 06:42   #2117
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

[QUOTE=Eveline1000;3758631 1]
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


No to Bunny podniosłaś mnie na duchumam nadzieję że doczekam się pięknych włosków.Póki co muszę jak najszybciej zapisać się na wizytę u endokrynologa.A przy mojej tarczycy myślisz ze mogę tą palette c10 farbować włoski?Czy radzisz mi coś delikatniejszego?B o już niedługo sis ma mnie pofarbować


Chyba już wszystkie wizażanki z tego wątku poszły spać tylko ja jako nocny marek nie mogę spać
o ile nie robi ci krzywdy, nie masz po niej strupow, skora nie ucierpi ponad norme innej farby to spokojnie mozesz. w problemach z tarczyca nie odradza sie farbowan, bo to i tak nie ma wplywu- wlosy wypadaja bo zaburzony jest cykl zycia wlosa- jest krotszy niz normalny i dlatego szybciej i nagle zaczynaja wypadac, ale i odrastaja.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ASIU a mi sie w falkach podobasz mega mocno

W ogole czesc
wiem ze mialam dać rano zdjecie ale było tak ciemno na dworze jak w nocy
zrobilam teraz jeszcze, oddaje kolor bardzo dobrze.
Jestem wprawdzie poczochrana z lekka bo byłam na basenie i nie dosusyłam się (łażę z mokrą głową) ale kolor widac. Takze taki ciepły raczej, beżyk.
no tu bardziej beżyk ale nadal jasno jak poziom 10

ja juz wstalam bo postanowilam zmienic swoj tryb zycia- ost nie moglam zasnac do 3 rano po czym spalam do poludnia caly dzien rozje*any wiec dzis wstalam jak tz wychodzil do pracy i mam zamiar zdarzyc porobic wszystkie swoje sprawki
witam sie z kawa
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora