Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadające włosy cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-24, 10:29   #223
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez mastiff Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj z moimi wynikami żelazowymi byłam na kontroli i wygląda na to, że wszystko jest ok Sama zrobiłam ferrytynę do zleconego żelaza i nawet się lekarka nie zdziwiła. W każdym bądź razie powiedziała, że mam bardzo dobre wyniki...no nie wiem, ale ferrytyna 22 wydaje mi się jednak za niska. Ona uważa, że jeśli nie jem prawie mięsa, to muszę bardzo dobrze przyswajać żelazo skoro mam je ponad normę (39 przy 34,5). No i chwilowo koniec moich poszukiwań w tej materii chyba. Teraz etap numer 2, ale to nie związany z włosami...moje przewlekłe zmęczenie, które zrzucałam na karb anemii...której nie mam. To tak właśnie odnośnie tego, że idąc do lekarza mówić nie tylko o włosach. Moje włosy zostały właściwie zignorowane, mimo że o nich wspomniałam, natomiast dostałam skierowanie do neurologa i kardiologa
Chyba lekarze powtarzają ten sam schemat w całej Polsce, ja kilka lat temu poszłam do rodzinnego z problemem zmęczenia i osłabienia, wyniki dobre więc to samo zalecenie: kardiolog i neurolog. U kardiolologa wydałam ok 400 zł, u neurologa ok 200, no bo gdybym chciała czekać na fundusz to może dzisaj dopiero bym się doczekała. I wyszło z tego tylko to, że jestem zdrowa, poza, wg kardiolog-kobiety, drobnymi uchyleniami od normy w rytmie serca (kobieta ta usilnie wmawiała mi ze NA PEWNO pale palę papierosy, bo "ona wie jak to jest w tym wieku" - miałam 17 lat, i ani jednego papierosa w ustach w owym czasie. Ale ona wie lepiej "jak jest" ) A wtedy problem z włosami też już miałam

A w temacie włosowym - powiedziałam sobie ze jak do 1 sierpnia nie będzie tendencji spadkowej jeśli chodzi o ilość kłaków, wracam do kozieradki. Może pomoże na dłuzej
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując