Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-24, 08:35   #3914
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez behata Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie kompletuję zamówienie z BU i mam problem z wyborem toniku i serum. Mam cerę naczynkową, niestety ze skłonnością do zapychania - mam takie małe podskórne grudki- to chyba zaskórniki zamknięte?

Wybrałam:
Olej arganowy
Olej z pestek malin
Hydrolat z kocanki
Tonik- doradźcie proszę który najbardziej nadaje się do takiego typu cery: Tonik AHA/BHA czy tonik BHA (tonik PHA właśnie skończyłam i mam wrażenie, że cera mi się do niego przyzwyczaiła)
Serum- tu też nie wiem które: moje typy: Serum flavo C lub serum odbudowujące lub serum olejek z witaminą C lub serum olejek regenerujący lemon - obecnie kończę serum azelo-oliwkowe, bardzo fajne, ale chciałabym spróbować czegoś innego

Czy któraś zna się bardziej i pomogłaby mi dokonać wyboru?
nie jestem znawczynią ale kupuje na BU ich kosmetyki.
Do naczynek to tylko PHA (tylko ja juz zaczełam krecic sobie sama), zadnych owocowych nie kupuj czy nie rób,
Serum z wit C super- flavo C, stara formuła.
Olejek winogronowy z komorkami macierzystymi- tez fajny na naczynka i nietłusty.
No i juz któres opakowanie ich kremu sojowego- moje skóra tak przywykła ze pije go rewelacja! ale ja mam raczej sucha skorę.
Obecnie serum z retinolem 1%, bardzo fajne, super sie wchłania ale stosuje raz w tyg bo wysusza troszkę skorkę.

Wszystko zalezy jaka masz cerę?
Musze przyznać ze marudziłam ze maja mały wybór ale to co maja jest naprawdę najlepszej jakosci.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując