Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-25, 12:40   #626
megi1828
Raczkowanie
 
Avatar megi1828
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 42
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość

Nie dziwię się, że zbierasz komplementy, bo włoski wyszły wyjątkowo ładnie.
Skoro podoba Ci się ta miedź- możesz na obecnym poziomie pominąć naturę i uraczyć włoski tylko tym 7.77, który Ci się podoba. Co do oxydantów- 3% przyciemni włosy, 6% zazwyczaj wychodzi tak jak na opakowaniu/próbniku, 9% rozjaśnia. Wydaje mi się, że powinnaś wziąć farbkę na 6. Dodatkowo- 6 pokrywa już siwe włoski, więc na trójkę nie możesz się skusić, bo ta nie dałaby sobie z nimi rady.

Sie pospieszylam i nalozylam na odrosty 7.0 a po okolo 15-20 minutach na odrosty i na reszte 7.77 i to wszystko jeszcze wymieszalam poniewaz obawialam sie nierownosci. Sa duzo ciemniejsze i za bardzo brazowe, przesylam fotki, kamera slabej jakosci wiec nie wiem jak sie bedzie prezentowac. Jeszcze nie wiem co zrobie, jestem taka niezdecydowana, jesli chodzi o wybor koloru to moze z jasniejszym kolorkiem poczekam do wiosny a teraz ponosze ciemniejsze. Ale odcien to bym jeszcze zmienila, ten mi sie dosyc podoba z tego bloga:

http://www.blogsalvadordali.com/arch.../24951159.html

To jest seria do siwych Loreala ale nie gwarantuje pokrycja siwych powyzej 80% , pisze tez ze siwe trudno chwytaja rude wiec szkoda mi znow inwestowac w nowa emulsje Loreala, poszukam odpowiednikow Schwarzkopf Igora Royal poniewaz mam prawie litr emulsji.
Tu sa dwa kolory 7.35 zloty mahoniowy blond i 7.44 gleboki blond miedziany

czyli na pewno 50 % Igora 7.77 bo to jest gleboki blond miedziany i teraz musze szukac odpowiednika tego zlotego mahoniowego blondu.
Tylko na to co mam czy lekka kapiel rozjasniajaca ?
Dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2005-11-05 02.26.10.jpg (92,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2005-11-05 02.26.24.jpg (85,1 KB, 14 załadowań)
megi1828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując