Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skarga na nauczyciela.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-11, 23:59   #22
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Skarga na nauczyciela.

hmm to ja kiedys mialam sytuacje jakas z kosmosu
W podstawowce pewna nauczycielka zwracala uwage innym za to ze trzymająw reku dlugopis podczas kiedy ona cos tlumaczy.Ja zawsze tak mam ze po prostu go trzymam zeby czyms sie zajac,tak z przyzwyczajenia.Raz zwrocila mi uwage,wiec odlozylam ten dlugopis.Zaraz chwile potem po prostu odruchowo znowu go wzielam do reki i znowu mnie ochrzanila i powiedziala ze pojdziemy na przerwie do dyrektorki.Jak mowila tak zrobila.Zaczela jakies sciemy dawać, ze ja niby jej w lekcji przeszkadzam ehh...przegiecie...ale tak tylko sie skonczylo na narzekaniu.Kiedy skonczylam podstawowke dowiedzialam sie ,ze kobieta zostala zwolniona ze szkoly gdyz miala cos nie tak z psychiką...widocznie musiano ja badac czy cos?
podsumowując niestety wsrod nauczycieli zdarzają sie rozni psychole i moim zdaniem kazdy powinien miec przeprowadzane jakies testy i badania zanim stanie sie nauczycielem...o lamaniach praw ucznia juz nie wspominam...Czytalam gdzies w gazecie ,ze uczen ktory ukonczyl 18 ma prawo sam sie usprawiedliwiac.Niestety tak naprawde nie ma czegos takiego w szkolach!! :/// Jesli napisalabym sama sobie usprawiedliwienie to najprawdopodobniej wyladowalabym juz na dywaniku mimo ,ze mam ukonczone 18...Hmm w ogole moim zdaniem w szkole widza tylko nasze obowiazki ,a zadnych praw!!! Czesto sie obraza rozne osoby,poniza.Wiele razy bylam swiadkiem takich scen..to sie po prostu nie miesci w glowie jak mozna kogos zgnoic przy obecnosci calej klasy podczas gdy tak naprawde ta osoba nie zrobila niczego strasznego.
Jesli chodzi o skarge to jesli czulabym sie naprawde ponizona przez jakiegos nauczyciela ot zlozylabym ta skarge!!! ale ze zazwyczaj mam to gleboko w czterech literach jakie uwagi ma do mnie nauczyciel to zostawiam to za sobą.Po prostu zdaje sobie sprawe z tego jak nauczyciel lubi sie wyżywać na klasie za jakies swoje porazki...
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując