Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-30, 12:12   #41
Lunaelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Voluplus - czy ktoś stosował to cudo?

Dużo się naczytałam o voluplus i serum sidmool, zainteresowanie tym tematem wynika u mnie z tego że mam okropne, ale to naprawdę okropne cienie pod oczami, żaden korektor tego nie zakrywa do końca (nawet kamuflaże z catrice). Są to cienie genetyczne- moja mama takie ma, lecz ma ciemniejszą skórę i nie rzuca się to tak bardzo. U mojego 6 letniego brata zauważyłam że zaczyna się dziać coś podobnego. Zdesperowana zamówiłam voluplus i tripeptyd na beautyever. Nie wiem dokładnie jakie stężenie jest w mojej gotowej miksturze ale chyba ok 1/3 to voluplus, 1/3 tripeptyd i 1/3 krem pod oczy floslek. Stosuję od dwóch miesięcy ale myślę że jest już jakaś różnica. Największa jest w ,,jakości'' skóry pod oczami. Dodam że jestem bardzo młoda- 17 lat, ale te cienie prześladują mnie od najmłodszych lat. w załączniku zdjęcia (pierwsze jest przed, 2 następne są po 2 miesiącach). Dodam że napewno zamówię voluplus, tym razem będę stosować go solo. Ogólnie polecam, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0648.jpg (69,8 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0688.jpg (63,5 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0689.jpg (55,5 KB, 225 załadowań)
Lunaelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując