Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka wyciskarka do soków?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-03, 06:57   #629
pyQt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

100 % pewności nie masz Żeby to stwierdzić trzeba by rozebrać i dokładnie sprawdzić jego i taką z oficjalnej dystrybucji, bo może faktycznie mieć oryginał. Serwis? Podobno Huromy się nie psują
Mimo to nie bawiłbym się w zakupy sprzętu BYĆ MOŻE oryginalnego. Przy tej cenie wolę odmówić sobie kilku innych rzeczy (to przecież zakup na lata i inwestycja w siebie) i mieć spokój zarówno z pochodzeniem jak i ewentualnym serwisem. A jeżeli HH 2G to za duży wydatek to zawsze jest HP, inna obudowa (pistacjowa wygląda świetnie na zdjęciach ), brak możliwości regulacji gęstości soku w trakcie wyciskania i brak sitka z dużymi otworami, ale ta sama generacja i kosztuje mniej, więc jeżeli kogoś przeraża cena w okolicach 2k zł to jest to fajna opcja. Szkoda, że HH 2G P-Type jest niedostępna, cena HP a jedno sitko więcej.

Korzystacie w Huromach z opcji zmiany gęstości soku "w locie"? Zastanawia mnie czy to jest faktycznie jakiś "killer feature", czy bardziej miły dodatek na który - z perspektywy czasu - nie zwrócilibyście uwagi? Również interesuje mnie czy w Waszej opinii jedno sitko w HP spokojnie wystarcza do 90% soków, czy raczej to gęste jest też bardzo przydatne?
Jak sprawdzają się wyciskarki pionowe (HH 2G) przy produkcji mleka kokosowego?

Z innej beczki - japońska jakość Muke chyba nie jest taka super, bo całkiem niedawno z wyciskarką można było kupić rozszerzenie gwarancji na wszystko do 10 lat w cenie 100 zł a obecnie kosztuje to 250 zł i "tylko" 5 lat. Ktoś tu chyba zmaga się z awariami Miałem chęć na ich wyciskarkę, ale spasowałem bo pluję na takie praktyki
pyQt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując