Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Ebay
Wątek: Zakupy na Ebay
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-18, 09:13   #108
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na Ebay

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Dobrze Ci pojdzie, na pewno zdasz. Kup sobie w nagrode jakis kosmetyk;-)
oj kupie kupie chyba nawet wiem co ale musze dzisiaj napisac ta prace na polski jutrzejszy i sie jej nauczyc
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Będe trzymac kciuki

Masło kakaowe mam do twarzy i ten kremik jest genialny. Kupiłam go kiedys , jak mi z buzi schodziła skóra. Od tego czasu mam go zawsze. Swietnie nawilża i pieknie pachnie. A kosztuje .....ok 4 zł Ziaja ma kilka perełek Uważam , że jest niedoceniana.


A ja dziś znowu wygrałam aukcję Liner klinikowy w słoiczku Ostatnio sie spózniłam na truskawie.
(nie) dziekuje wlasnie ostatnio w Naturze byl caly zestaw krem do twarzy i balsam do ciala kakaowy chyba 150 ml w cenie 8 zl a sam krem 6zl promocja byla swietna i zaluje ze wtedy nie kupilam ale nadrobie zaleglosci! to jak przyjdzie napisz jak sie sprawuje ten klinik no i gratuluje
Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
No i brawa. Ja kupuje tylko na Ebay. Uwazaj tam tylko na podejrzane okazje z Azji. Kiedys byla masa bardzo tanich perfum z Malezji, Tajwanu, Singapuru i Hong Kongu. Czasem zdarza sie tez kolorowka.
Ziaja ma niedrogie kosmetyki a naprawde dobre. Nie moge sie doczekac az przetestuje kokosowa serie
teraz bede uwaznie kroczyla przez swiat ebaya hehe juz widze ile sie nakupisz bede musiala chyba obwachac te kremy z ziaji i wybrac jakis dla siebie bo narazie tylko bambino uzywam
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Raz kupowałam, ale przez konto TŻ-ta z Singapuru- użytkownik nazywał się Bongolian z tego co pamietam Przesyłka przyszła ekspresowo, zawartość oryginalna Ale wiem ,o które Ci chodzi. Baaardzo tanio, a przesyłka ZYLION

I nie wiem, czy tak brawo, bo powoli kończą mi sie fundusze, a do końca miesiące jeszcze troche


EDIT: Z serii kokosowej mam masełko -bardzo przyjemne w użytku (zapaaaach), ale kiepsko nawilża.
ale zapach jaki! eeee szybko zleci nawet sie nie zorientujesz zreszta klinik tego wart!
Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ja wlasnie mam zamiar poprobowac maske kokosowa do rak. Cena jest na tyle niska, ze w razie jak mi nie podpasuje, to nie bede rozpaczac. Oddam komus.
Ogolnie wole ne ebay kupowac. Na polskim Allegro dostaje ataku smiechu gdy widze te oryginalne perfumy za 70zlotych ;;-) A naiwni kupuja!
no nie tylko perfymy...kupuja takie rzeczy ze to wogole jest komedia! ja kupilam tylko raz perfumy dla TŻ ale wszystko bylo ok tak to tylko kolorowke i buty ale w rok temu nie za mila sytuacja, ale teraz znowu wypatrzylam takie mmmm
Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Raz kupilam sweter, ktory pradopodobnie zaginal gdzies w drodze. Pieniadze byly wplacone, ale wcisnelam taka opcje "Report item not received" (po prawej stronie od kupionego przedmiotu) , w ciagu kilku dni sprawa zostala rozwiazana. Szybko dostalam zwrot pieniedzy. Tobie tez tak radze. ZAloguj sie i po prawej strobie znajdz ten przycisk .
dobrze ze cos takiego jest jak bede polowala na JT bananowego to bede juz uzywala wszelkich srodkow ostroznosci
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując