Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 20:15   #1028
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Słyszałam o dodawaniu do fluidu żółtego barwnika mineralnego, ale boję się praktykować takich metod. :P

Aktualnie używam Stay Matte, który wpada w żółtawy odcień. Niestety, jak nim delikatnie przyprószę twarz - nie ma żadnej różnicy, ja go nałożę od serca to tworzy się maska. :/
Może polecicie coś od siebie?

Mam jeszcze jedno pytanie. Kolor podkładu, który idealnie zgrywa się z moją skórą na szyi to 103 True Ivory Rimmel Lasting Finish bądź Revlon 150 dla cery suchej/normalnej (dla tłustej ma zdecydowanie inny odcień). Lasting Finish jest trochę zbyt ciężki, a za Revlonem nie przepadam. Wiecie może, jaka marka posiada brązowe/ziemiste (ale jasne) tony przy podkładach kryjących? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.

Ann221 - jak prezentuje się ten odcień Pierre Rene na twarzy? Zakochałam się w ich podkładach, ale nie mogę dla siebie znaleźć odcienia Dostałam w sklepie małą próbkę 20, niestety na całą buzię mi nie wystarczyło i obawiam się, że będę w nim wyglądała jak córka piekarza. Porównałabyś go do jakiegoś innego drogeryjnego podkładu? Swatche w Internecie nie są zbyt pomocne... :/ W sklepach stacjonarnych go nie ma, a szkoda mi zamówić przez Internet i wyrzucić kolejne pieniądze w błoto, bo odcień jest nie taki, jak potrzeba.
Dla mnie ten z Pierre Rene jest żółty. Jeśli masz u SIebie drogerię Natura wybierz się tam są szafy Pierre Rene A co do swatchy zerknij sobie na bloga Gray Maluje Zresztą wrzucałam je gdzieś tutaj na forum.
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora