Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-11, 06:45   #1055
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez MeryBerry Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję Waszej fachowej porady
Dziś Matki Boskiej Pieniężnej i chcę zainwestować w coś co sprawi, że moja twarz będzie wyglądać dobrze. Tylko już tyle różnych badziewi nakupowałam, że nie wiem co dalej robić...

Mam cerę delikatną, ale bardzo zanieczyszczoną. W strefie T milion zaskórników zamkniętych i otwartych. Nie przetłuszcza się jakoś dramatycznie, ale sucha nie jest. Policzki z rozszerzonymi naczynkami, suche, wrażliwe. Na czole zmarszczki!
Po żelach dla skóry mieszanej czuję ściągnięcie, po kremach dla skóry suchej nowy wysyp zaskórników. Masło kakaowe z BU powoduje u mnie zaczerwienienie, hydrolat porzeczkowy też mi nie służy. Odżywczy żel hialuronowy z BU stosowany jako krem nie odżywia, bo ciągle mam wrażenie przesuszenia. Olej z tamanu trudny do akceptacji ze względu na zapach
Próbowałam już i Normadermu i Effaclaru Duo a nawet ostatnio w chwili rozpaczy kupiłam tonik Clean and clear, żeby się pozbyć tych czarnych kropek z twarzy.

Myślę teraz o kremie z fitomedu, bo bardzo podoba mi się idea naturalnych kosmetyków.
Ale nie wiem, nie wiem co robić.
Jak pozbyć się zaskórników i nawilżyć moją naczynkowo-sucho-mieszaną cerę?
W którą stronę iść?
nawilzac+zluszczac.

Wysłane z mojego samsunga s4
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora