Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 21:47   #898
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Kupujemy azjatyckie BB creamy, pielęgnacje itp. cz. VI

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Sporo brakuje, szkoda...

Evek, znajdź, proszę, czas na wysyłkę. Już wszystko mi się prawie pokończyło.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

I od razu zapytam, jest w planach zamówienie pełnowymiarowych produktów? Bo wcześniej była o tym mowa i temat ucichł, a chciałabym jedną rzecz
Ano brakuje. Sprzedawca wywinął mi jakis niezły numer. Olał mojego maila, przysłał zwrot. Dziwne bo wczesniej nie miałam z nim problemów.

Znajdę, znajde. Muszę znaleźć czas bo prawdopodobnie w lutym czeka mnie przeprowadzka do Wrocławia wiec znowu bedzie pakowanie. Do tego czasu chce rozesłać zamowienie co bym nie musiała targać kolejnego kartonu. Chwilowo mnóstwo czasu pochłania mi szukanie jakiegoś mieszkania :-/

Co do pełnowymiarowych to na razie jest mega panika w świecie finansów a co za tym idzie dolar bije kilkuletnie rekordy notowań. Trzeba czekać chociażby na jakies odreagowanie. Jak sie obrobie to sprawdze na ile opłacalne jest płacenie karta przez paypal przy wcześniejszym zakupie waluty w kantorze internetowym. Pokombinuje cos, bo prowizja paypala jest makabryczna.

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2015-01-15 o 21:49
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując