Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-02, 16:27   #3345
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Dlatego napisałam, że trzeba być obiektywnym.
A, i polecam poczytać o kolorach na wiki, można się wiele dowiedzieć (że limonkowy jest bardziej żółty niż zielony, a seledynowy to nie to samo co sałatowy).

I czy te "czyste" na pewno są tak czyste.

A co do BS, to z tego, co napisała, stwierdzam, że żadna BS nie będzie wyglądać pięknie (nie po prostu normalnie) w czerni ani bieli.
Tyle się już napatrzyłam na fb Czystych Wiosen (po profesjonalnej przymiarce), i nawet te naprawdę ciemnowłose, z super czystą cerą i lśniącymi oczami nie wyglądają dobrze w czerni i bieli (mówię o czystych kolorach). Owszem, jest ok, ujdzie (nie tak jak np. na Jasnej Wiośnie albo Zgaszonej Jesieni), ale żeby efekt wow?
Nigdy

Oczywiście, ciągle mówię o czystej czerni i bieli. Czerń będzie ok przy dobrym makijażu (pamiętaj, że przymiarkę robi się BEZ makijażu, bez podkładu), ale dopiero jak przymierzysz jakiś ciemny odcień Czystej Wiosny (zamiast czerni), zobaczysz, co robi z twoją twarzą.
Czysta Wiosna ma w swojej palecie dużo lepszych neutrali niż czerń.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora