Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-29, 21:00   #311
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
cuda robi
doradza, ma swietne ciencie. moje wlosy po jej wizycie sa u mnie w podpisie na samym koncu, jak mam malinowy sweterek a wlosy proste. nie farbowalam u niej jeszcze



dla mnie wella za droga, a jak to sie nie rozni niczym, to ja nie lubie przeplacac tylko pozniej jakbym chciala zmieszac z natura, to bym musiala ich firmy kupic mixy... czyli bym musiala przed farbowaniem farba wybranej firmy, jakies pare myx wczesniej robic mixy?

poczekam na wypowiedz Shade o Chantal , bo moze bym sie zkusila na 7.1
Dlatego ja wybrałam tanią firmę bo sie przejechałam u fryzjera na droższym Goldwellu, bo raz dwa sie u mnie spłukał i widzę, że firma i cena nie idzie w parze z jakością to po co przepłacać.
Mixy muszą być z tej samej firmy co farba. Mixy możesz stosować same, bez farby, coś na zasadzie szmponu koloryzującego jak na słabszej wodzie np 3%, albo na 6% ,jak chcesz.
A co do koloru 7.1 to kiedyś robiłam Elgonem na 6% i rude wyszły, ostatnio też któraś sie skarżyła, że rude i ten popiel nie zadzialał bo za słaby. A jak na bordo nałożysz popiel to będziesz mieć bakłażan. No ale to wiadomo
Shade - gdzie jesteś? Co wiesz o mixach i farbach chantala?
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując