Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-25, 19:03   #2629
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Gabipati -świetny zbiorek! Poza Avonem, widzę sporo inspiracji biedronkowych Mam prawie te same kosmetyki. Proszę podziel się opiniami nt:
- preparatów do twarzy Avon z serii anew
- hydrolatu i oleju z ZSK
- kremu pod oczy (Ziaja Calma??)
- odżywki Diplona - zrezygnowałam z jej zakupu, bo podobno ta seria ma słaby skład a Ty jak oceniasz?
Dzięki Daszka

uważam Anew za udany wynalazek avonu, widze poprawę stanu mojej skóry gdy używam choćby krem na noc a na dzień biorę lekki np z ziaji o nieco słabszym działaniu.Nie podoba mi się za bardzo skład tych kosmetyków dlatego "dorzucam" do gotowca nieco naturalnych składników jak oleje, wit.B, alantolinę, panthenol a nawet kofeinę kosmetyczną.
Hydrolat ma bardzo mocny zapach i na nim rozrabiam m.in. maseczki z algami morskimi czy spiruliną, do tego dokładam olejek by maseczki bardzo mi nie twardniały na buzi a poza tym i hydrolat i olejek mają właściwości nawilżające

ziaja pod oczy jest z serii sopot spa, calmę miałam wcześniej.Używam na noc , bardzo dobrze nawilża i wchłania się , wygładza zmarszczki no może nie tak dobry jak z Anew noc ale daje rade

co do odżywki - rzeczywiście ma słaby skład , mało dobrodajnych składników ale potrzebowałam takiego giganta bo zaczęłam kurację włosową i przed myciem włosów nakładam gruba warstwę odżywki i znowu "dorzucam " do niej dobroczynne składniki i olejki - mieszam taką papkę i na włosy.Sama odżywka bardzo wygładza włosy,są on lśniące i fajne w dotyku, dobrze się układają , zobaczymy po miesiącu.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;30124307]A o to mój zbiór...Musze zużyć niektóre kosmetyki, które mi nie pasują,bo nie mam tendencji do wyrzucania.[/QUOTE]

bardzo fajny zbiór , zapytam o żele a Palmolive , szczególnie kokosowy, pachnie prawdziwie kokosowo czy ma zapach chemiczny i czy utrzymuje się on na skórze?
normalnie marzy mi się jakiś żel p/prysznic kokosowy, zastanawiam się z jakiej firmy kupić, poprzedniej jesieni miałam fazę na wanilię
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując