Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-31, 23:36   #623
izuska200292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca

Witam

piszę tutaj pierwszy raz, dlatego też z góry przepraszam, jeśli to nie w tym wątku powinnam zamieszczać swój post, czy coś w tym stylu, ale jeszcze się nie znam

Przejdę teraz do mojego problemu:
mianowicie, jakieś dwa tygodnie temu, coś mnie podkusiło, żeby zafarbować włosy farbą casting creme gloss w kolorze 'truskawkowy pocałunek'. Kolor wyszedł znośny, ale w sztucznym świetle mienił się na krwistoczerwony, co było nie do zniesienia. Jeszcze tego samego dnia poszłam do sklepu i zakupiłam jakąś brązową farbę z tej samej firmy, włosy trochę przyciemniały, ale okropny czerwony połysk pozostał. Teraz, po 2 tygodniach kolor włosów nadal jest ciemny, nadal czerwonawy, ale farba się wypłukuje, stopniowo, ponieważ głowę myję około 2 razy w tygodniu, jednak w dalszym ciągu jest w prysznicu po płukaniu głowy czerwona woda.
Po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam, że chciałabym powrócić do włosów blond (naturalnie jestem blondynką). Co powinnam zrobić? Bardzo mnie zastanawia ta kąpiel rozjaśniająca. Nadmienię, że nie przerażają mnie włosy, rude, rudo-brązowe, złoto-rude, jak i nie bardzo też obawiam się o zniszczenie włosów, ponieważ z natury mam włosy gęste i zdrowe. Jedyne, czego nie zniosę to róż na głowie. Co radzicie?

Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.
izuska200292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując