Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - seks analny w ciąży?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 12:54   #12
Bartessa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 3 023
Dot.: seks analny w ciąży?

Cytat:
Napisane przez justac Pokaż wiadomość
witajcie, jestem w 22 tyg ciąży, mam skróconą szyjkę macicy i zakaz sexu . Czasami zdarza się że mam niewielkie skurcze, które mijają po paru sekundach. Zastanawiam się, czy można spróbować seksu analnego, czy podniecenie, itp. nie wywołają dodatkowych skurczy?? czy to jest bezpieczne ?może głupie pytanie, ale całkiem nie orientuje się w tym temacie...
po pierwsze, skoro masz zakaz no to znaczy ze nie wolno.
Orgazm osiagany przez stosunki rozne ma takie same skutki.
Zastanów się co jest dla Ciebie wazniejsze - seks czy dobro dziecka, i czy chcesz donosic tę ciąże. Pozatym moim zdanie seks analny w ciazy to przegięcie. Poczytaj troche na ten temat.


Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Orgazm to orgazm, skurcze mięśni. A taki stosunek analny, szczególnie z partnerem "dużych rozmiarów" może być bardzo nieprzyjemny i fatalny w skutkach. Odbyt może pęknąć przez co później człowiek nie czuje że robi pod siebie Są chyba łatwiejsze sposoby zaspokojenia partnera
jak moze odbyt pęknąc podczas seksu?? to tak samo moze pęknąc podczas wyprozniania się. przeciez mięsnie są elastyczne w odbycie i przystosowane do takich rzeczy. fakt ze moze bolec ale mi sie wydaje ze bardziej ze strachu ten bol (i to robienie pod siebie)
Bartessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując