Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-16, 09:28   #1939
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
oczywiście że sie wypowiem Rattan juz zamowiony - śliczny żółtek , przy nim Sand jest zimny a wydawalo sie mi że jest idealny dla mnie , ale na zime mam Sand a na lato bedzie Rattan
Co do BObbi Brown - kolor też bardzo ladny,fajny żółtek ladnie wtapia sie w skore i bardzo ladnie wyglada na twarzy - u mnie trzymal sie caly dzien - jedyny minus jego to skóra jest cały czas jakby lepka czego nie mam przy DW dlatego go kupilam . Dla mnie oba są prawie idealne pod kazdym względem.
Z żółtych podkaldow polecam jeszcze MAP w tonacji Y (miałam 2Y) bardzo ladne kolory ale podkład kapryśny troche.
Super, że jesteś
Ja też jestem zdziwiona jak Sand pięknie się prezentuje na swatchach w necie a u mnie jest zimnym jasnym beżem.
Bobbi Brown słynie z tego, że jej makijaże wyglądają naturalnie, więc myślę, że ten podkład z założenia ma wyglądać na zdrową twarz z takim glow Na początku mnie to wkurzało, ale teraz, z wiekiem zaczynam to doceniać. W każdym razie super, że te oba podkłady mają fajne, żółte, ciepłe odcienie, i mogą się uzupełniać w zależności od tego jak chcemy, aby wyglądało wykończenie.


Cytat:
Napisane przez sarssa Pokaż wiadomość
Kolejna uwiedziona przez Rattan

Dziewczyny, a powiedzcie... jakiego pudru używacie do wykończenia makijażu? Mam na myśli taki, który współgra z DW i nie "zabiera" koloru podkładu
Ja nie używam pudrów do wykończenia. Ale latem, zamiast podkładów używam pudru prasowanego ELDW - też Rattan Bardzo go lubię, choć jest ciemniejszy niż płynny

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
mysle ze mi tez podpasowalby rattan bo uzywam DW light 3.0
ja pudruje twarz stay matte rimella na lzejsza wersje DW i wspolgraja ze soba swietnie
Ja też używałam Light 3.0
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując