Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 17:49   #2638
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Wypróbowałam dziś BB So'Bio TEN i jestem pozytywnie zaskoczona. Przede wszystkim nie jest tępy i nie znika plamami jak większosć naturalnych podkładów. Na pewno zakupię pelne opakowanie.


Losek ja rodziłam w lipcu, były upaly ze hej Wyprawką się nie przejmuj, wbrew pozorom nie jest potrzebnie wiele rzeczy.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------



tak, ten też
Niby nie wiele, ale i tak się uzbiera. Jeszcze mnie remont pokoju czeka, bo nijak się nie pomieścimy tak jak jest teraz.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja w 4 m-cu kupilam wozek i fotelik do auta, akurat jak bylismy w PL.
Pozniej pomalu, jak bylam w miescie to kupilam a to spioszki, a to bluzeczke, a to w komplecie spioszki z bluzka.
W Realu jak co tydzien robilismy zakupy jedzeniowe kupilam pare opakowan pieluch tetrowych( razem mialam ich chyba 9 albo 12), uzywalam ich zamiast poduszki, kladlam go na zlozonej jak by mu sie ulalo i oczywiscie po nakarmieniu przy odbijaniu tez uzywalam jak sie wlasnie ulewalo. Teraz uzywamy je przy katarze. Kupilam tez poduche do karmienia piersia i ogolem sprzed do pielegnacji: grzebien ze szczotka dla noworotka, cazki do obcinania pazurek, termometr do mierzenia temperatury i wersje do kapieli( jakos w moim Rossmannie wtedy nie bylo takich rzeczy).
Mialam pare ubranek i dostalam chyba w ostatnim miesiacu karton od znajomego i mialam idealna ilosc. ja kupowalam spioszki na 62cm, a od niego dostalam na 56cm. Kupilam jeszcze mala butelke jak by sie okazalo ze nie moge piersia karmic i jeden smoczek, a potem w wyprawce ze szpitala mialam druga plus kilka smoczkow, ktore mi sie nie przydaly.
w 7 i 8 m-cu nigdzie nie bylam bo musialam lezec, zeby dziecie nie bylo wczesniakiem. Jak bym wyczula, ze lepiej pomalu kupowac to i owo, a nie wszystko na raz, bo i finansowo to mnie to przerazalo, tyle kasy na raz wydac.
Lezac w domu kupilismy przez net lozeczko z posciela.
Jeszcze w 5-cu kupilam koc dla malego z miskiem, ktory do tej pory jest uzywany. ja wogole wtedy mialam bzika na punkcie misiow, jak sama cos do domu nie przytachalam, to dostalam
Boję się tego że będę musiała leżeć. Właśnie, liczę, że od znajomych coś dostaniemy, nie bardzo mi się chce kupować wszystko nowe, to jednak są koszty.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora