Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-01, 13:13   #2393
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość

A to mój "śliczny chłopczyk" w sukience
śliczności, no i cała mama!!

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
czesc

tesciowa juz pewne w anglii
też bym się cieszyła.

Cytat:
Napisane przez izuniak Pokaż wiadomość

Lea, Iwka, Eve - co do mężczyzn: to bardzo proste istoty, obsługuje się je tylko jedną dźwignią

Ależ Emcia ładniusia!! a jaka zdolna panna!

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
Hmmmm nie kapuje
minisiu, pamiętasz jak prosiłam Cię o namiary na kropkę? a ona wtedy od razu na wizażu się pokazała. chodziło o to, że moja kumpela dostała pracę w tvn-ie i szukała w Krakowie mieszkania do wynajęcia, a że kropka takie mieszkanko posiada, to ich zgadałam no i moja kumpela juz od dziś u kropki mieszka. mam nadzieję, że sie polubią, żeby potem nie było, że na kropkę jakąś czarownice nasłałam.

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość

A ja sobie postanowiłam - po powrocie z Londynu zaczynam intensywne poszukiwanie innej pracy
CV już czeka musze tylko fotkę wstawić i jazda
owocnych poszukiwań życzę, będę trzymac kciuki, żebyś trafiła na wymarzoną (najlepiej kierowniczą ) posadę.

U nas poranek był pochmurny, ale teraz się rozpogodziło, dziecię śpi, a ja ide przesadzac kwiatki, bo już mi z doniczek wyłażą, tak się rozrosły.

Potem jeszcze na szybko Maksiowi obiadek ugotuję, dzisiaj serwuję ziemniaczki, brokuły i mięsko.
A mojha siostra jest w trakcie załatwiania ślubu w Anglii, wszytsko wskazuje na to, że w październiku nie wyrobia, listopad jest paskudnym miesiącem na ożenek, więc najprawdopodobniej w grudniu. Trzymcie kciuki oby, poczekam do grudnia, byle wreszcie do tego Londynu polecieć.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora