Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 20:43   #106
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Vanilia7 Pokaż wiadomość
Moje włosy sa trochę zniszczone, ale nie bardzo dbam o to by były w coraz to lepszym stanie poprzez pielęgnację. Czy te nr farb, które podałaś to należy je wszystkie zmieszac czy po prostu wybrac jeden z nich? A jeśli mogłabyś doradzić to jaka markę i nr farby byś mi poleciła do uzyskania takiego koloru jak miss? Obecnie mam troszkę jaśniejsze niż na załączonym moim zdjęciu.
Podałam numery które moim zdaniem są zbliżone do koloru ze zdjęcia, może jakiś wybierzesz, można też oczywiście zmieszać, tak jak pisałam, coś z poziomu 8 i 9. Wiesz, najlepiej byłoby pooglądać kolor tej kobietki na różnych zdjęciach (bo oświetlenie i obróbka robią swoje), a z kolei paletę farb zobaczyć na żywo (choć ja dobieram kolory online i jestem zadowolona ). Zaproponowałam Majirel bo pytałaś o L'Oreal, niemniej uważam, że to "inwazyjna" farba i niepotrzebnie niszczy włosy bardziej niż zabieg farbowania wymaga. Moją ulubioną farbą jest Vitality's - zerknij na kolory 9/3 i 8/30, Dziewczyny chwalą sobie też Wellę Koleston (tu nie polecę konkretów bo nie jestem obeznana), podobne kolorki ma też Allwaves, zwłaszcza 9 z trójkami po przecinku Check this out zanim pójdziesz w - moim zdaniem - przereklamowanego L'Oreala
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując