Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Doradzcie, co w sobie zmienic zeby wygladac lepiej..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-11, 14:03   #9
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: Doradzcie, co w sobie zmienic zeby wygladac lepiej..

...ładna, pogodna buziunia...tak..włoski nieco jaśniejsze..jakiś ładny brązik..najlepiej jednolity...oczka Masz chyba zielonkawe? czy piwne?...cera najlepiej możliwie naturalna..nadmiar podkładu czy solarium postarza..może tylko trochę brązera....jak dla mnie może nieco brwi bardziej podkreslone..tzn. może je nieco mniej skubać..bardziej naturalne..ale to moja sugestia bo sama tak lubię także tutaj z dystansem....czy grzywka? zależy czy Masz dośc gęste włoski i wysokie czoło ale jak widze z foty to chyba tak także można spróbować..ale jak Masz dośc rzadkie to ja bym odradzała..bo może nieco smutaśnie taka grzywka wyglądać...a sylwetka? yyy...raczej bez drakońskich diet bo po co...zawsze można co nieco wyeliminować czyli ograniczyć biały chlebek i słodycze..gazowane napoje broń Boziuniu...i włączyć ćwiczenia...polecam kanał tej kobietki...

http://www.youtube.com/user/charin08

..świetne ćwiczenia na dolne i górne partie ciała..Claudiii Schiffer...robię od dłuższego czasu i angażują naprawdę każdą partię mięśni efekty są..oczywiście nie od razu bo tylko systematyczne ćwiczenia coś dają..może dodatkowo rower...to wszystko przede wszystkim daje sporego kopa energetycznego...ćwicząc Masz po prostu lepszy humor...
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując