Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Werona i okolice.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-18, 23:53   #15
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Werona i okolice.

Cytat:
Napisane przez Puolatar Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo jak Ty. Mieszkam obecnie w Finlandii i prawie wszystkie kosmetyki, które mam są z Polski. Tutaj rynek jest niesamowicie wąski i nie ma żadnej w zupełności naturalnej, rodzimej marki... Liczyłam, że przywiozę coś do uzupełniania zapasów. Nic to!
A co innego polecisz? Warto kupić oliwę i inne produkty spożywcze? Są sklepy, gdzie można nabyć eko/naturalnie wyrośnięte, a później przerobione jedzonko (suszone pomidory i pulpa... mam zajoba na ich punkcie )?
Jesli chodzi o oliwe to tylko wloska! polecam tez sery, ale nie te supermarketowe, najlepiej kupowac w osiedlowych sklepikach gdzie maja codziennie swieze produkty, parmezan, mozzarella di bufala (orginalna z poludnia wloch) swieza to poprostu niebo w gebie, polpa di pomodoro, w sumie dla mnie wszystkie smakuja prawie tak samo, ser gorgonzola albo pecorino romano , wszystko koniecznie swieze, ja jestem wegetarianka, ale jesli lubisz mieso to polecam salami w kazdej postaci , zwlaszcza te pikantne z Calabrii (kiedys jadlam mieso )
surowa szynke parmenska (prosciuto crudo) uuuu duzo tego jest ,ale warto!
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując