Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 14:36   #878
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Witajcie!

Pragnę Was prosić o pomoc olejomaniaczki Od pewnego czasu eliminuję chemię w moim życiu i tak do pielęgnacji ciała używam mydła Alep + oleju kokosowego na przemian z tym, ze słodkich migdałów. Do włosów oleju Amla, kokosowego Vatika i olejku laurowego. Kondycja skóry i włosów jest teraz bez żadnych zastrzeżeń Jednak mam problem z dobraniem odpowiednich produktów do pielęgnacji buzi Na Mazidłach wybór jest taki, że absolutnie nie wiem na co się zdecydować. Ponad to nie ufam opisom. Chciałabym Was prosić o radę. Zależy mi na olejkach do pielęgnacji na dzień i na noc, oraz na jakimś hydrolacie. Cerę mam wymęczoną kilkuletnią walką dermatologa z trądzikiem. Efekt? Bardzo wrażliwa, przesuszająca się, papierowo przejrzysta, podatna na zaczerwienienia buzia z tendencją do zaskórników i grudek. Produkty przywracające komfort i chroniące skórę zapychają pory, a te przeznaczone do cer mieszanych za bardzo wysuszają... H E L P !!! Zauważyłam poprawę po mydle oliwkowo-laurowym z czerwoną glinką także oczyszczanie mam z głowy. Ale skóra musi też coś PIĆ. Błagam o pomoc
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora