Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak dbacie o włosy biochemiczki? Nasze patenty na piękne włosy - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-02, 19:17   #236
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jak dbacie o włosy biochemiczki-czyli nasze patenty na piękne włosy

Ja tam silikonów nie lubię głównie w szamponach - bo mają oczyszczać, a nie oblepiać; wolę też, jak maski typowo regeneracyjne (czyli te, które sobie robię raz na dwa tygodnie gdzieś - jak mi się chce) też ich nie mają, bo w końcu nie dla wygładzania ich używam. Moje odżywki na co dzień z reguły mają jakieś silikony, choć niewiele (jedna z ulubionych, wygładzająca Matrix Sleek Look, ma tylko Amodimethicone, o ile dobrze pamiętam), ale te odżywki służą mi głównie do wygładzania i łatwiejszego rozczesywania włosów, więc czemu nie mają ich mieć?
No i czasami używam preparatów typowo wygładzających, a te to już obowiązkowo z silikonami - i na włosy nie narzekam wcale.
Obecnie: szampon Farouk Chi Infra - dostałam go w prezencie, całkiem fajny, choć daje męskimi perfumami; odżywka Kallos mleczna - dobijam do końca, jest bezsilikonowa, dobra, ale nie rewelacyjna, no i włosy już chyba trochę przywykły (powinnam ją na jakiś czas odstawić, ale mi się znudziła) / odżywka regeneracyjna Seboradin z żeńszeniem - b. fajna.
Na dzień czasem pryskam czymś w sprayu, co pomaga mi włosy rozczesać (mam b. długie, więc czasem muszę im pomóc).
Bardzo lubię szampony oczyszczające, uwielbiam Ocerin Bio-Active (choć niewydajny jest); czaję się na Agi Dercosa.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Dobrze że jest wszystkiego taki wybór że każdy może znaleźć cosik dla siebie
Zgadzam się.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując