Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 07:16   #1044
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kasia 605 Pokaż wiadomość
Hydrolat z kwiatu kocanki ma bardzo intensywny zapach. Mnie on nie przeszkadza ale mój mąż mówi że moja twarz pachnie jak magi, zapach ten przechodzi też na moje 5miesieczne maleństwo.

Dopiero zaczynam zakupy na bu, dużo jeszcze muszę na ten temat poczytać, ale cieszę się że mogę tutaj zapytać.
Mam cerę suchą, ale z zaskórnikami na nosie, od czasu do czasu małe niespodzianki pojawiają się na brodzie, mam też rozszerzone naczynka, rumień pojawia się w skrajnych temp. Mam przebarwienia i plamki po "niespodziankach" i ziemisty kolor.
Polecono mi tonik mleczno-różany. Po 2 użyciach nic złego się nie działo, ale teraz mam wrażenie że moje policzki są bardziej zaognione. czy tonik może być tego przyczyną?
Może powiennam zmienić tonik? Lub zastosować inny produkt proszę o pomoc
Myślę, że naczynka mogą Ci podrażniać kwasy AHA, ja spróbowałabym toniku z PHA, sama używałam, również mam cerę naczynkową i nie wyrządził mi żadnej krzywdy Bałabym się użyć toniku z AHA i BHA, zdecydowałam się właśnie ze względu na naczynka na PHA

Kocanki nie mogłam znieść, dodatkowo mnie uczuliła, sprezentowałam więc siostrze
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując