Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-23, 18:46   #4376
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
jak? jestem ciekawa
Odwodniona skora jest nieco zwiotczala i latwo sie odgniata. Kiedys mialam tak, ze rano sie obudzilam i mialam przez kilkanascie minut buzie odgnieciona z poduszki - rozne linie na skorze itp. i to wlasnie byl znak, ze skora jest odwodniona. Od jakiegos czasu juz mi sie tak nie robi.
A makijazystka pokazywala nam, ze wystarczy przylozyc palec wskazujacy tak bokiem (cala dlugoscia? Nie wiem jak to okreslic) pod policzek i delikatnie uniesc skore ku gorze. Powstaje taka faldka i jesli skora jest odwodniona to pojawiaja sie drobniutkie zalamania, linie. Nie chodzi o zmarszczki. Odpowiednio nawodniona skora powinna byc gladziutka, ta faldka taka napieta To jest szybka metoda, na pewno nie w 100% dokladna, ale mysle, ze sie sprawdza. Testowalysmy na dziewczynach w roznym wieku i zdarzalo sie, ze mlodsze z fajnymi buzkami skarzyly sie na nadprodukcje sebum, a jednoczesnie wg tej metody mialy odwodniona skore.
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora