Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 16:14   #2318
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
kurcze skoro tak to moze pomieszać hydrolat z jakimś tonikiem... w ogóle dziewczyny, które myją twarz mydłami, czego używacie żeby zakwasić twarz?

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------



Ja używam african earth.
Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Teraz kupiłam P&R, bo nie zawiera gliceryny, ale jeszcze nie otworzyłam.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------
Jak otworzysz daj znać jak się spisuje,bo ja mam micela p&r(też nieotwarty),chciałam wziąć też tonik,ale mają tak podobny skład do siebie z micelem,że odpuściłam.
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dokładnie takMydlę spłukuję, mydlę spłukuję
A ja wczoraj umyłam yes to tomatoes i wczoraj aż takiego efektu nie widziałam ale dzisiaj to po prostu mam tak puszyste włosy o jakich zawsze marzyłam nawet TŻ jak zobaczył jak dzisiaj rozpuściłam to powiedział: "WOW...." także chyba daje efekt przy czym jedną wadę małą zauważyłam- włosy mi się po nim elektryzują
Nie tylko Tobie.Z tego co tu dziewczyny pisały,że mają z tym problem po tym szamponie.Ja akurat nie,ale ostatnio yes tak zaczął mi przeciążać skalp,że musiałam myć głowę codziennieTo niewdzięcznika to szafki rzuciłam i dałam drugą szansę szamponowi lavera cytryna i w połączeniu z odżywką cytrusową JMO rewela i łeb wytrzymuje dłużej niż 2 dni.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora