Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-29, 18:24   #1728
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Oczyszczanie... wr! Boje sie tego efektu, jak narazie używam fajnego toniku z VICHY [w zasadzie probka, ale ja oszczednie dysponuje kosmetykami, wiec to 15 ml na miesiac pooonad bedzie!] i kremku nivea gestego [ough, nie wiedzialam ze ma paraffine! czy ona moze byc niekorzystna na skory buzi? w usa moj kuzynka uzywa nalogowo kremu nivea obfitymi porcjami i jest zadowolona jako, ze ja chroni i przed suchoscia i sloncem nibyyy. dlatego i ja sie przerzucilam i tylko w malych ilosciach antyoksydacyjny kremik z oriflame stosuje.] za taka pielegnacje nie wolno mnie chwalic wiem, ale juz leci do mnie hydrolat oczarowy itd z BU.
Kobiety, kobiety... móglby mi cos poradzic, w zwiazku z oczyszczaniem , specjalnie dla mnie zracji, ze za 3-4 dni dostane paczke z BU i nie wiem czy w perspektywie czekajacych mnie caly maj matur warto zaczac naturalna pielegnacje? tzn. co byscie nie powiedzialy to zaczne, bo juz troche 'naturalnie' dbam o siebie . wlosy i cialo w moim odczuciu na 90%.. tylko buzia obarczana wciaz nieznanymi, niewskazanymi substacjami. a nia dbac trzeba najbardziej, tom sie rozpisala.
nie zamowilam radykalnych produktow, na poczatek- hydrolat oczarowy, olejek myjacy pomaranczowy, kwas hialuronowy, maseczka acerola, olejek malinowy... jak podejrzewacie, ekspertki i nie ekspertki - czy doznam oczyszczania, czy bedzie intensywna zmiana, po jakim czasie poprawa ogolnego zadowolenia z buźki?





jaki polecasz konkretnie? ze sklepu zielarskiego czy doz-u - warto kupic?


mnie rowniez niegdys podraznil , w wieku chyba 14-15 lat, troszeczke ..
Różnie może być z tym oczyszczaniem. U mnie przez ok. 2 tyg. nic się nie działo, a teraz od kilku tyg. mam niestety problemy, chociaż moja cera nawet przy stosowaniu kremu bambino nie miała tendencji do zapychania. Wszystko zależy od cery, ale myślę, że jak zaczynać to tylko i wyłącznie od jednego kosmetyku. Wprowadzać nowości trzeba powoli. Ja niestety zbytnio się pospieszyłam i po tygodniu stosowania jednego kremu dołożyłam kapsułki Gal, minerały, hydrolat oczarowy, olejek myjący, glinkę itd. Przesadziłam konkretnie i teraz wracam do minimalizmu - krem Alterry na noc i na dzień oraz minerały. Już jest ociupinkę lepiej.
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując