Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 18:01   #3256
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!


Oto dzisiejsze streszczenie spamowania

Info dnia:
nadal nie ma z czego gotować zupy jarzynowej
Info dnia numer dwa: nasza niezawodna wyszukiwaczka niewyszukiwalnych promocji , wątkowa łowczyni okazji wszelakich, mistrzyni kuszenia, matka i ojciec (w jednym) mojego i waszego bankructwa, sprawczyni okłamywania mężów z powodu rosnącej liczby paczek - Maarthusia jest na odwyku wizażowym szef się zorientował że z 8 godzin pracy 7 spędza na wizażu a resztę na stronach D i S i wysłał ją na przymusowe szkolenie motywacyjne ale nie martwcie się - mówi że wróci pełna nowych sił - miejcie portfele w gotowości bo nie znacie dnia ani godziny kiedy nas znowu nawiedzi

stąd też, z powodu braku Maarthusi, dzisiaj nie poszalałyśmy z ilością stron - jesteśmy w żałobie

tymczasem S wprowadza nowe promo ważne do 14 lutego:
rabat 20% za zakupy za min 400 zł, 15% za zakup za min 200 zł. Kod: WGS1516
jest też nowy katalog S ale nic ciekawego w nim nie ma donosi Margo25
-w Estee skończyła się promocja na zestawy
- w S pojawiła się nowa kosmetyczna marka Peter Thomas Roth - wszystkie chcemy maski żelowe
- Aleksa888 donosi iż
w pon 1 lutego o 15.00 rusza sprzedaż JoyBox edycja walentynkowa – 10 produktów za 49zł

Reszta spamu:
-
Aniyam poszła na odwyk od pepsi - nie martw się - delirka niedługo minie
- Rotkohl dostała przesyłkę z Korsowymi szpilami i torebeczką
- dowiedziałyśmy się, że jak ktoś będzie potrzebował pięknie zapakowanej paczki musi jak w dym uderzać do.... Ilony
- Your Angel i Silesia
otrzymały przesyłki z D: u nich NIESPODZIANKĄ nie okazało się powietrze z magazynu ani nawet paletki do ping-ponga lecz serum Clinique oraz balsam Erisa
- Oliwia18 opowiedziała jak pozbyć się perfumoflaszkoholizmu
- Korinka i Tenebra ćwiczą silną wolę i nie kupują w S
- Panna Wiosna odebrała P&R a Escapism Orientanę


jak widzicie dzisiaj były nudy- żadnego kutanga ani żylastych anakond (Never - zaniedbujesz się ), żadnej większej głupawy - ale nie martwcie się - jutro wtorek na pewno będzie lepiej

ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!
Uwielbiam to czytać

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja też chcę rozświetlacz chociaż najbardziej chciałabym cały taki zestaw który kiedyś wrzucałam.

Za oceanem zestaw originsów za niecałe 40 dolców
jest podobny w katalogu syforki
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora