Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-28, 12:26   #2076
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Czuje się coraz mniej ogarnięta.. Kaguya to których kolorów ze swojej palety nie lubisz, tych żywych?
Lubisz paletę chłodnej zimy a przeszkadzają Ci żywe kolory?
Tak, nie lubię swojej palety Bright Spring, bo nie lubię jaskrawych kolorów, wolę ciemne, głebokie i chłodne, a jest dokładnie odwrotnie dlatego staram się nosić grafitowy, szary, czerń nie przy samej twarzy, a ostry róż i czerwień jako dodatki.
No bo powiedz mi, proszę, jak można zbudować styl rockowy w tych popowych kolorach BS? A Light to już w ogóle, kolory dla 12-letnich dziewczynek i nie chodzi mi o to, że nie wolno uzywać kolorów innych niż czerń: nie, jest na Modowym wątek o rockowych kobietach, i ciuchy są naprawdę ok, nie tylko czarne, ale ja po prostu lubię ten kolor, bo wielbie styl gotycki (nie mylić z romantic gothic, wolę spodnie, t-shirty, ćwieki i glany/trampki), nie mam nic wspólnego z "modnym" stylem rockowym, można jeszcze zahaczyć o grunge, ale tam głownie brudne kolory, które też mi nie pasują.
zostaje mi cyber gothic http://img1.liveinternet.ru/images/a...ber_goth_3.jpg
albo rejon harajuku, ale i ten bardziej dla Light Spring
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora