Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - uciążliwe podrażnienia po goleniu okolic intymnych :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-22, 16:12   #1
alleycat90
Przyczajenie
 
Avatar alleycat90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 11

uciążliwe podrażnienia po goleniu okolic intymnych :(


witam. otóż moim problemem są okropne podrażnienia po ogoleniu ogolic intymnych- zawsze, ale to zawsze po każdym goleniu (nie ważne czy golę się maszynką nową zdezynfekowaną, depilatorem, czy pęsetką) na mojej skórze pojawiaja się czerwone krostki, wrastajace włoski i doskwiera mi uczucie swędzenia... oprócz tego, gdy próbuję jakoś "podważyć" te wrośnięte włoski po tym zabiegi robi mi się w tym miejscu wielka gula jakby pryszcz, który boli i w środku jest jakby jakiś płyn.... Już sama nie wiem co mam z tym robić ( uzywam balsamów nawilżających, depiluję się na mokro i przy uzyciu mydła, które zmiękcza zarost, ale to i tak nie pomaga- skóra jest zawsze podrazniona i wygląda nieestetycznie.. kiedys nie miałam takich problemów po goleniu, pojawiły sie okolo rok temu i jestem tym załamana. nie mogę wyjść na plaże, bo się wtydzę, a jeszcze większy wstyd i dyskomfort dla mnie to rezygnacja z depilacji... co robić? znacie może jakies sposoby na pozbycie się tych dolegliwości? Help
alleycat90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując