Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-10, 06:22   #589
Alassiel_
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 79
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Proszę pomóżcie mi rozszyfrować skład, jestem totalnie zielona jeszcze w tych sprawach

Aqua, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Hydrogenated Polydecene, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane (and) Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanum Dioxide (and) Hydroxystearic Acid, Glycerin, Bis-Ethylhexyphenol Methoxyphenyl Triazine, Polyacrylamide (and) C13-14 Isoparafin (and) Laureth-7, Propylene Glycol, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Equisetum Arvense Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Tussilago Farfara (Coltsfoot) Leaf Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Hydroxy Dimethoxybenzyl Malonate, Stearic Acid, Allantoin, Benzyl Alcohol (and) Methylochloroisothiazolin one (and) Methylisothiazolinone.

Główne moje pytanie, czy to fotostabilny krem i czy można na niego nakładać kosmetyki zwykłe i mineralne???
Alassiel_ jest offline Zgłoś do moderatora