Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 19:10   #3770
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Szczerze, to wątpię, żeby to było tylko widzimisię i niechęć do wypisania tej recepty. Może też nie w każdym gabinecie pracuje osoba, która może taką receptę wystawić.

Co do prób - bywa, że moc zmienia się w trakcie zabiegów, zacznanie od niższej mocy i zwiększanie jej przy kolejnych zabiegach to częsta praktyka. No i w końcu - laser to tylko maszyna, zawsze może coś się popsuć i również wolałabym mieć w takiej sytuacji możliwość reakcji.

http://www.marekwasiluk.pl/depilacja...-i-odpowiedzi/
Opinia jednej osoby o niczym nie świadczy, tym bardziej, że nie ma żadnych badań które by to popierały, przeciwwskazań itp. Tym bardziej, że piszą tu o znieczuleniach ogólnie, okłady z lodu też działają znieczulająco. Z tego wynika, że też nie są wskazane. To jest tylko moja prywatna opinia ale osoba, która wykonuje zabieg i przypala skórę klienta jest niekompetentna, znieczulenie nie ma tu nic do rzeczy. Poza tym maść nie powoduje, że skóra jest całkiem odrętwiała, ból i tak jest odczuwalny i można reagować. Zresztą osoba wykonująca zabieg jest od tego aby reagować na to co się dzieje.
Ja dla przykładu uda i łydki robię bez znieczulenia. Na pachach i bikini zabiegi miałam wykonywane z niższymi ustawieniami, do poparzeń nie dochodzi, efekt jest a boli jak Teraz tak logicznie, dla samej siebie, skoro wiem przy jakich ustawieniach jest bezpiecznie, wiem, że czeka mnie jeszcze X zabiegów to dlaczego mam się męczyć?
Moja kosmetyczka nie kombinuje, zawsze notuje ustawienia i jedynie je obniża im głębiej schodzi np. na bikini.
Moim zdaniem brak znieczulenia może mieć sens przy wykonywaniu prób ale potem (jeżeli oczywiście ktoś sobie tego życzy), nie widzę powodu żeby rezygnować przynajmniej w tych najbardziej bolesnych obszarach.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam taką prostą zależność, że Emli nie ma tam, gdzie nie ma lekarza.
Też prawda

W aptekach internetowych Emla od 100 do 130 zł, spora rozbieżność jak na identyczną gramaturę .
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-05-08 o 19:14
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując