Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-09, 10:21   #2369
Oleczka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 13
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

każdy ma swoje zdanie- ja miałam jeden BB krem i mama jak zobaczyła moją twarz spytala się czemu taka blada jestem, nawet na swatch jak się patrzy na blogi dziewczyn z różnych krajów widać że im twarz rozjaśniło/wybieliło.moja koleżanka ma sniada karnację a po nałożeniu ma duużo jaśniejszą. i nie wszystkie koreanki chcą mieć różowe twarze -bardziej świecące bo to taki zdrowy glow- zawsze są 2-3 tonacje bb z różem z beżem i coś z szarymi -np Missha -moje dwa z Lioele i Holiki są beżowe , sama ma rożową tonację więc ją tuszuje.
co do jakości- mam Holikę za 30 i się świeci po 4-5 godzinach i mam lioele co się świeci po 7.Liole jest bardziej kryjąca i bardziej matowa.
wiem co mówię bo kilka firm wypróbowałam od tych drogich do tych tańszych , i żadko byłam zadowolna z tych tańszych.
http://prettiemeup.files.wordpress.c...pg?w=599&h=398
Holika HOlika Petite BB cream -clearing przed i po - co widać że mam twarz conajmniej twarz jaśniejszą niedługo będzie 3 lata jak testuje ,a chyba z 15 bb kremów testowałam od skin 79 po etude house.
ale jak mówię każdy ma swoje zdanie a wiem z doświadczenia że Polki/Polacy mało są przekonani do azjatyckich rzeczy.
Oleczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując