Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-18, 07:16   #1395
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Hej! Planuję zakup podkładu, prawdopodobnie Revlon lub Bourjois. Nie mam jednak kompletnie okazji do sprawdzenia kolorów.

Mam jasną skórę z przebarwieniami. Aktualnie mam Rimmel Stay Matte odcień 103 True Ivory (czyli drugi z jasnych). Ma on jednak wg mnie za słabe krycie, konsystencja jednak mi odpowiada. W Maybelline Affinitone 24H pasuje mi kolor 21 Nude. Moja skóra nie lubi podkładów ani o mocno żółtym odcieniu, ani mocno różowym, raczej coś po środku. Jaki zamiennik polecałybyście?

Zastanawiam się nad Bourjois 123 kolor 52 VANILLA i Revlonem CS kolor Buff 150 . Ani jednego nie mogę sprawdzić, nie wiem który kolor będzie najbardziej zbliżony. Nie chce BARDZO ciężkiego podkładu tylko na wyjścia. Do 40zł.

Co byście mi doradziły?
Revlon nie ma zoltych odcieni, 150 jest najbardziej mozliwie zoltym.
jesli lubisz takie beze, ziemiste kolory to revlon 180 bedzie dobry.

tutaj link jak wygladaja odcienie:
1revl.jpg

i tu:
2revl.jpg


Ja uzywam od 5 lat revlona i jesli nie wymieszam go z Dermacolem ktory jest bardzo gesty i kryjacy - to uwazam ze revlon jest do kosza bo nie kryje.

Same, bez mieszania, bardziej od revlona sa kryjace to podklady:
Manhattan, Powder Mat Make Up - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...t-make-up.html
Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2014-04-18 o 07:21
Friese jest offline Zgłoś do moderatora