Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Teściowa ;(
Wątek: Teściowa ;(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-25, 22:55   #29
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Teściowa ;(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tak, tylko pamiętaj, że 1. autorka wątku pewnie zbyt obiektywna nie jest i ta "zła teściowa" pewnie ma swoje racje, sami pewnie święci nie są, 2. tak naprawdę to nawet nie jej teściowa, bo ślubu nie mają - w sumie obca osoba dla niej, 3. ta kobieta może nie być zachwycona faktem, że synuś nie mając kasy i własnej chaty zapłodnił panią i wesoło sprowadzili na świat dziecko, 4. skoro 500 zł dokładania się do czynszu, mediów to dla nich tak dużo, to można tylko podejrzewać jaka jest ich sytuacja finansowa, tylko sorry - to ich problem, a nie matki.
Argument z pupy. Czyli po podpisaniu papierka obca kobieta staje się automatycznie ''mamusią''? Nie wiem, jakimi kryteriami się kierujesz, ale dla mnie ''obca'' jest sprzedawczyni z osiedlowego, a nie babcia mojego syna.
Argument nr 3 też nie najlepszy, bo np. ja w taiej sytuacji bym usunęła, ale niektórzy nie akceptują takiego rozwiązania i zostaje im tylko urodzić. Zachwycona może nie być, ale po takim czasie mogłaby się juz z tą ''tragedią'' pogodzić.


Autorko, pozostaje Wam się tylko wyprowadzic. Skoro teraz płacicie 500 zł, to może jest szansa, że znajdziecie coś niewiele droższego- zależy oczywiście, gdzie mieszkacie. Pomijając fakt, że dla mnie branie pieniędzy od własnego dziecka za mozliwość mieszkania w domu jest dziwna. Rozumiem, gdyby teściowie mieli trudną sytuację materialną, albo młodzi sporo zarabiali, ale w przypadku Autorki bardziej na miejscu byłoby pokrycie części rachunków. 5 stów to dużo- pewnie z 3/4 czynszu.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując