Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NA-KD - Szwedzki sklep internetowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-22, 14:09   #7
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: NA-KD - Szwedzki sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Ciągle zapominam zrobić obiecane zdjęcia zakupionych sukienek. Postaram się wrzucić coś niedługo, zanim letnie ciuchy pójdą na dno szafy.



Ze swojego doświadczenia mogę napisać, że robiłam zwrot dwóch rzeczy i wszystko było w porządku. Kurier odebrał przesyłkę i po około dwóch tygodniach dostałam zwrot na konto.

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Osobom zainteresowanym zakupami w sklepie NA-KD chętnie opiszę moje ostatnie zakupy.
Oprócz dwóch pierwszych udanych zakupów (sukienki noszą się bardzo dobrze), musiałam wykonać dwa zwroty. Zamówiłam tę samą sukienkę co poprzednio tylko w kolorze białym (poprzednia była różowa) i niestety ale było mi widać bieliznę. Pewnie gdybym założyła bieliznę w cielistym kolorze to wszystko wyglądałoby dobrze, ale musiałabym mieć taką bieliznę zawsze przygotowaną do założenia tej sukienki, co nie jest dla mnie wygodnym rozwiązaniem. Wolałam zrobić zwrot.
Drugi przypadek dotyczy sukienki zamówionej w rozmiarze S, która nie posiadała zamka, ani z tyłu, ani z boku, przez co nie mogłam jej założyć, gdyż nie zmieściłam zmieściłam się w barkach. Sukienka wyglądała na rozmiar większy niż rozmiar S, ale nie byłam w stanie jej przymierzyć - bałam się, że jak będę próbować na siłę, to jeszcze rozedrę materiał i nie będę mogła wtedy zwrócić sukienki.

a moglabys sie odniesc co do ichniej rozmiarowki? warto kierowac sie tabela zamieszczona na ich stronie czy to loteria ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując