Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-10-09, 18:54   #1
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka
Arrow

Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY


Witam serdecznie dzis zakupilam sobie Effaclar K w aptece super sie zlozylo bo mialam ten w zestawie gdzie znajduje sie probka plynu do demakijazu oraz zelu do mycia buzki, slyszalam ze Effaclar wyslusza skore, dlatego chcialabym zapytac sie co mozna stosowac z Effaclarem jakie kremy i kosmetyki do buzi by sie nie gryzly ani by nie zaszkodzic samej sobie.Czy stosowac go na noc i dzien czy moze tylko raz na dobe?.
Mam 17lat i to moj pierwszy krem z kwasami mysle ze jest to dobry wybor jak na poczatek , o mojej skorze wiem tylko tyle od panie dermatolog ze jest to skora lojotokowa , nie narzekam na wielki wysyp tradziku bo raz na jakis czas wyskoczy mi z 2-3 male krostki bywa tez ze po slodkim wyskoczy mi cos ropnego ale moim malym koszmarem sa zaskorniki (wagry) na nosie i na policzkach ale blizej noska , czego moge sie spodziewac po effaclaru? i na co moge pozniej zmienic ten kremik . Niom i jak z tym nawilzaniem bo sama glupieje juz nie za wiele wiem co moge przy nim stosowac a boje sie eksperymetow.
Bardzo chetnie poczytam propozycje doswiadczonych jak i uswiadomionych poczatkujacych z kwasami wizazanek

caluje i pozdrawiam serdecznie
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując