Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzurka dla owalnej twarzy, coś cieniowanego.. Pomóżcie, zaproponujcie :]
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 18:35   #8
monis83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
GG do monis83
Dot.: Fryzurka dla owalnej twarzy, coś cieniowanego.. Pomóżcie, zaproponujcie :]

Podoba mi się efekt, który ma pani na załączonym przeze mnie zdjęciu.. Włoski jej tak fajnie odstają od głowy, a moje tak przylegają, że buuuu.. Czy zwyczajne cieniowanie spowoduje taki efekt czy może potrzeba jeszcze jakichś specjalnych zabiegów po każdym myciu, żeby coś takiego osiągnąć ? Macie może jakieś fryzurki z podobnym efektem ? Smerfeta zapodałaś śliczne zdjątka, ale tak patrzę właśnie w lustro i grzywka chyba nie dla mnie Ninedin jutro idę po wałki hihih Do fryza ide za dwa tyg. poeksperymentuję, co by się jakoś u niego potrafić określić co ja właściwie chcę hihi Ciągle czekam na kogoś kto miałby ochotę dla mnie coś zmontować w programie, jednak inaczej jak człowiek widzi siebie w konkretnym cięciu. Chociaż za zapodane wzorki też jestem Wam bardzo wdzięczna Czekam na Wasze kolejne wypowiedzi i propozycje Nawiasem mówiąc, wydaje mi się, że ta fryzurka poniżej byłaby dla mnie całkiem niezła, co o tym sądzicie ? Nie chcę na początek jakichś drastycznych zmian hihih muszę Wam powiedzieć, że stara d.. ze mnie, a nigdy nie byłam u fryzjera hihi Czas jednak coś zmienić, bo patrząc w lustro ciągle widzę to samo.. ile można
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg latest hair cuts styles page s81.jpg (8,4 KB, 5 załadowań)
monis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując