Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 1-2-3 LOOKS! :D Girls just wanna have FUN , czyli przygody z marką Rimmel :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-01, 20:05   #39
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: 1-2-3 LOOKS! :D Girls just wanna have FUN , czyli przygody z marką Rimmel :D

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Kochane Kwiatuszki dzisiejszy make up to Laguna . Troszkę mi odbiło przy robieniu zdjęć i zrobiłam sobie fruzyre na cebule - pamietacie ? Hit z dzieciństwa ! (przynajmniej mojego )

Nałozyłam mój ulubiony podkład Rimmel Lasting Finish - 103 true ivory. Następnie musnęłam delikatnie buzię czekoladową kostką z drobinkami złota.

Następnie nałozyłam na cała powiekę aż do łuku brwiowego perłowy, śwtelisty cien w kremie, aby rozjasnił oko. Nie zapomnialam rowniez o kącikach- aby je rozswietlic.

Kolejny krok- nałozyłam od srodka do zewnatrz cien do powiek Rimmel 021 alluring, a kąciki potraktowałam cieniem głebinowego granatu. Dolna powieka- to samo

Wytuszowałam rzesy tuszem Rimme 1-2-3- Looks na poziome 3 . Bałam się, ze rzęsy beda wygladały strasznie cięzko, ale sie myliłam

Na dole (wew) czarna kredka

Usta - błyszczyk Rimmel 120 non-stop glamour

Śmiać się ze mnie możecie do woli Kochane! Amatorka, ale cóz zrobić.

Caluje Was mocno!
Pewnie, że pamiętam tą fryzurkę Stare, dobre czasy

A co do makijażu... bardzo podoba mi się pomysł z granatowym cieniem Muszę sobie takowy sprawić
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora