Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-30, 18:44   #2715
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Dawno nie pisałam powiem tak: moje włosy które zamawiałam z dobrewlosy.pl długość 60 cm europejskie na taśmie są już po kilku myciach więc przedstawię ich plusy i minusy zakupiłam maskę zakwaszającą u fryzjera, bo łatwiej się spłukuje, lepiej eliminuje kołtuny oraz wzmacnia włosy. Wyglądają wciąż rewelacyjnie, niestety jest jeden minus (w sumie dwa pierwszy-jak już wspominała jedna z dziewczyn, przy karku robi się kołtun, nie ważne ile będą czesane to i tak powstaje drugi-na stronie piszą, że taśma ma ok 100cm-w rzeczywistości jest ledwo80cm :\ co nie umniejsza faktu że wystarczyło na calutką głowę-wyszło mi 10taśm przy pierwszym myciu troszeczkę barwiły, ale to naprawdę minimalnie no i wciąż zachwycają się nimi nawet nieznajomi ludzie moja ocena-bardzo dobra mimo tego kołtunu

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez justina1985 Pokaż wiadomość
Witam
Exclisive remy( można kupić w dobre włosy i włosyonline)? Nigdy więcej!
Nosiłam te włosy, dlugi czas, zuzywałam masę jedwabiu, serum, codziennie rozczesywałam kołtun, ogólnie z zażartą pielegnacją włosy dawały radę czyt. szczotkowanie co godzinę.
Teraz załozyłam inne wlosy, innej firmy, nie z tasmy, czuję różnicę!!!!Jestem mega zadowolona Teraz dopiero zobaczyłam jakie te remy excliusive to szajs jest. Te opinie na ich stronie to chyba oni sami sobie piszą, bo sa na jedno kopyto pisane

Teraz mam inne włosy, nie w taśmach, tylko w kitkach, ciut droższe, ale warto było. Boję się podać firmę, żebyście nie posądzili mnie o reklamę. Nie o to mi chodzi.

smerfetko, wlosy remy exclisive to sa bardzo przecietne włosy jak się okazało, nie kupuj czarnego i jasnego blondu bo bardzo się kołtunią. Najlepszy jest kolor na poziomie ciemnego, średniego bronzu.Najmniej się suplą one.
Te włosy są pukładane do góry nogami!!!! Mają cebulki na końcówkach, co powoduje że tapirują się o własne łuski Ja nie żartuje, to można zobaczyć gołym okiem, na końcach włosów są kuleczki coś jak cebulki, nie na każdym włosie. To znaczy że są pomieszane.
Te włosy słowiańskie, widzialam, macałam i powiem Wam, że one są cieńsze niż te remy ale maja takie same kuleczki na końcówkach, jak to zobaczyłam już wiedziałam, że tego nie kupie. To nie są włosy sortowane, tylko pukładane byle jak ( zrobie fotkę to wam wkleję, żebyście wiedziały na co zwracać uwagę) są pokryte silikonem i dlatego do kilku myć są dobre.




Zgadzam się, ale koszt 150 gram naturalnych 50 cm jest kosmiczny, to są kwoty paru tysięcy nawet. Te włosy trzeba farbować, trudno dopasować kolor. Włosy Racoon są bardzo dobre, zgadzam się.
Faktycznie, z tymi kuleczkami to prawda, z tym, że to bardziej wygląda jakby były opalane te końcówki a nie jak cebulki... Ale jak wspominałam, ja jestem z nich zadowolona

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
a co ty opowiadasz??? takiej dł jak moje? czyli nawet ni do łopatek , hmmm lepiej u ciebie wygladaja niż u mnie
ale są dłuższe od moich, twoje tak po tyłek widze
Twoje też są cudowne, w sumie ja mam 60cm, z kolei Ty 55cm i jak widać nie ma dużej różnicy
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora