Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-30, 19:44   #2718
justina1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 336
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Keratyne uzywam rózna, z allegro zamawiam u monique shop czy jakoś takm sprawdze to podam dokładnie.

agrawa ile nosisz te włosy? jaki masz kolor?
Ja teraz niecałe 3 miesiące nosiłam i kołtun miałam cudowny


Włosy racoon standard są proste, nie wiem czy nie bedą się odcinać na cienkich włoskach nie jestem fryzjerką, jednak wiem, że niektóre fryzjerki z racoon tych włosów raczej nie polecają, wolą zakładać ich tzw włosy slowiańskie, ale one są dostepne tylko dla salonów fryzjerskich i są bardzo drogie.

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Dawno nie pisałam powiem tak: moje włosy które zamawiałam z dobrewlosy.pl długość 60 cm europejskie na taśmie są już po kilku myciach więc przedstawię ich plusy i minusy zakupiłam maskę zakwaszającą u fryzjera, bo łatwiej się spłukuje, lepiej eliminuje kołtuny oraz wzmacnia włosy. Wyglądają wciąż rewelacyjnie, niestety jest jeden minus (w sumie dwa pierwszy-jak już wspominała jedna z dziewczyn, przy karku robi się kołtun, nie ważne ile będą czesane to i tak powstaje drugi-na stronie piszą, że taśma ma ok 100cm-w rzeczywistości jest ledwo80cm :\ co nie umniejsza faktu że wystarczyło na calutką głowę-wyszło mi 10taśm przy pierwszym myciu troszeczkę barwiły, ale to naprawdę minimalnie no i wciąż zachwycają się nimi nawet nieznajomi ludzie moja ocena-bardzo dobra mimo tego kołtunu

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------



Faktycznie, z tymi kuleczkami to prawda, z tym, że to bardziej wygląda jakby były opalane te końcówki a nie jak cebulki... Ale jak wspominałam, ja jestem z nich zadowolona

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Ja też oceniałam je na spoko włosy pomimo koltuna właśnie, ale ile mozna się z tym choler**em męczyć
A nawet jesli te kuleczki to coś przypalonego, to też to świadczy o ich kiepskiej jakości.Z tego co rozumiem to nosisz włosy na klipy? Ja miałam te wlosy założone na stałe, śpię z nimi itp. Wyobraź sobie jak wtedy ten kołtun się robi. Njgorszy kołtun robi się zaraz po myciu, w czasie rozczesywania go bardzo szarpią się też moje włosy, to je bardzo męczy bo one są przecież między tymi doczepionymi!
Najgorsze są jasne blondy i czarny. Brązowe jescze jakoś się trzymają, są bardziej podatne.

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2011-03-30 o 23:15
justina1985 jest offline Zgłoś do moderatora